Pražané se umí navzdory překážkám pobavit!

Jan Čížek / Uncategorized / / 0 Komentářů / Líbí se

My Pražáci se vyznačujeme tím, že si umíme své město uzpůsobit k obrazu svému. A Pražan se rád baví. Proto nepřekvapí, že letní měsíce nabízejí v Praze spoustu zábavy a vyžití. Navzdory všem překážkám, které nám politici staví do cesty.

Super je koncertní aréna, kterou postavil Lucerna music bar v Ledárnách v Braníku. Nedávno jsme tady byli na koncertu klatovských Trautenberk a tolik radosti na jednom místě člověk dlouho neviděl. Lidé prostě chtějí zábavu, chtějí se radovat. Práce máme až nad hlavu a dobré pořekadlo přece praví: Po práci legraci.

Samozřejmě to s sebou nese i negativní stránky, a tím je rušení nočního klidu. Stížnosti občanů jsou v Praze již koloritem. Bohužel, najít kompromis mezi zábavou těch, co mají po práci a těmi, kteří brzy ráno do práce vstávají, je těžké. Město by proto mělo pro venkovní koncerty a zábavové parkety hledat taková vhodná místa, kde si mohou lidé dovádět, jak chtějí, ale nikoho tím neobtěžují.

Přeji všem příjemné prázdniny a hodně zábavy v nejhezčím městě na světě!

Zábavu ale skýtají i mnohé galerie. Doporučuji nyní návštěvu unikátní výstavy české avantgardní umělkyně Toyen, která je ve Valdštejnské jízdárně přístupná do 22. srpna. Výstava se koná po dvaceti letech. Je to zážitek, který se nebude jen tak opakovat.

You can enable/disable content protection from Theme Options and customize this message too.