Praha se potřebuje otevřít turistům a investorům

Jan Čížek / Uncategorized / / 0 Komentářů / Líbí se

Naše hlavní město se v žebříčku nejlépe hodnocených měst k životu propadlo na 72. místo. Propadlo se o hrozivých 27 příček. To není moc dobrá vizitka našeho vedení.

Pravdou je, že Praha stagnuje, nic se nestaví. Rozvojové projekty stojí. Developeři si také zoufají. Nemají na magistrátu partnera, s kterým by mohli férově jednat. Vrabci si cvrlikají, že koalice už drží pohromadě jen silou vůle, a Jan Čižinský z Praha sobě by autistického primátora Zdeňka Hřiba nejraději opustil. Strach z nevole voličů vůči novým spojencům z nenáviděné ODS a ANO 2011 jej drží na distanc. To se dá i pochopit. Ostatně na kritice „kmotrovské“ ODS si udělal Jan Čižinský jméno. Že by nyní skočil té samé ODS do náruče, to by nemuseli voliči pochopit.

Praha tedy nějak dožije. Změna kurzu nebude. Nic se nepostaví, nic neopraví. Něco se zase zdraží, nějaký poplatek zvedne, nějaká sociální služba zruší, a tak nějak se počká do voleb. Je to škoda. Praha by naopak teď, v časech ekonomické post-covidové krize, potřebovala razanci a drajv. Tah na bránu. Otevřít dveře turistům, investorům a nastartovat ekonomiku, která je na dně. Jedině tak se z toho hrozivého 72. místa na světě zase zvedneme nahoru!

You can enable/disable content protection from Theme Options and customize this message too.